سیر پیامبر اعظم ص

معرفی کتاب :سیره نبوی، منطق عملی

نویسنده: مصطفی دلشاد تهرانی

انتشارات: دریا

تعداد صفحات: ۲۷۲۴

زمان تخمینی مطالعه: ۱۳۶ ساعت

معرفی: از دیگر کتب مفید در بیان سیره پیامبر گرامی اسلام (ص) کتاب «سیره نبوی، منطق عملی» است که توسط مصطفی دلشاد تهرانی در چهار جلد به رشته تحریر درآمده است. در جلد اول این کتاب که بیشتر ناظر بر ابعاد فردی زندگی پیامبر خاتم (ص) است، دو بخش مهم وجود دارد: در بخش ابتدایی کتاب به اهمیت و جایگاه الگوگیری و شناخت سیره و روش می پردازد؛ سپس در بخش دوم وارد زندگی فردی پیامبر اعظم (ص) شده و آن را از منظر روایات بسیاری معرفی می نماید.

نویسنده در جلد دوم به سیره اجتماعی ایشان پرداخته و در جلد سوم سیره مدیریتی آن حضرت را بررسی نموده است. جلد چهارم این مجموعه نیز به سیره خانوادگی رسول اکرم (ص) اختصاص یافته و خلاصه هر چهار جلد توسط همین ناشر به چاپ رسیده است. همچنین «گزیده کتاب سیره نبوی، منطق عملی» در یک جلد منتشر گردیده است.

مطالعۀ آنلاین و دانلود فایل PDF  کتاب (غیر رایگان):

goo.gl/GMWSLB

خرید اینترنتی:

سایت ناشر (در قسمت کتاب ها، «سیره نبوی» را جستجو کنید) :

www.darya-pub.com

آدینه بوک:

goo.gl/aA4Zup

متن کتاب در نرم افزارهای نور:

goo.gl/a2V7av

شبکه بین المللی مطالعات ادیان

اینفورس (شبکه بین المللی مطالعات ادیان)،‌ بخشی از یک مجموعه فعالیت های فرهنگی است که توسط یک گروه جهادی مجازی انجام می شود. این گروه  بدون مرز، متشکل از اساتید، طلاب، دانشجویان و کلیه داوطلبان باایمان و دغدغه مندی است که علاقمند به فعالیت علمی جهادی در عرصه جنگ نرم هستند. شما هم می توانید یکی از اعضای این گروه باشید(اینجا کلیک کنید). فعالیت های سایت زیر نظر سید محمد رضا طباطبایی، مدرس ادیان و کارشناس صدا و سیماست. موضوعات سایت نیز در زمینه سیر مطالعاتی با رویکرد تقویت بنیه های اعتقادی و پاسخ به شبهات است.

0 0 رای ها
شما هم امتیاز بدهید..
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظر
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا
0
افکار شما را دوست دارم، لطفا نظر دهیدx
()
x