سیر مطالعاتی ها

صفحه شروع

سیر مطالعاتی های اینفورس(شبکه بین المللی مطالعات ادیان):

ممکن است شما از کسانی باشید که با جستجو در اینترنت به سایت اینفورس وارد شده باشید. اگر از قبل با این سایت آشنا نیستید و درباره این سایت برای شما سوال وجود دارد،  اینجا را بخوانید. 

اگر شما از کسانی هستید که از دوره های آموزشی ما و برای انجام سیر مطالعاتی به اینفورس وارد شده اید:

در صورتی که برای اولین بار است و می خواهید سیر مطالعاتی را شروع کنید، از اینجا به سیر مطالعاتی مراجعه کنید.

در صورتی که با سیر مطالعاتی ما آشنا هستید و می خواهید منابع را مشاهده، دانلود و استفاده کنید، از فهرست ها و منوهای موضوعی سایت استفاده کنید و وارد صفحه یا کتاب مورد نظرتان شده و آن را دانلود کنید.

اینفورس با روشی منحصر به فرد بهترین و کامل ترین سیر مطالعاتی ادیان را برای اولین بار در فضای مجازی عرضه می کند. کتاب ها و مقالاتی که در این سایت برای سیر مطالعاتی انتخاب می شوند با مشاوره با بهترین اساتید ادیان و با دو رویکرد اساسی تقریب و احترام به ادیان و در عین حال پاسخ به شبهات، برگزیده می شوند. 

اگر شما از اعضای دوره های آموزشی ما باشید،‌ می توانید از راهنمایی های اختصاصی ما در استفاده از این سیر مطالعاتی ها در ایتا و تلگرام استفاده کنید. اما اگر در کلاس های ما شرکت نمی کنید،‌ گرچه امکان راهنمایی شما را نداریم،‌ ولی می توانید به رایگان منابع سیر مطالعاتی ها را در اینفورس دانلود کنید.
سیر مطالعاتی های اینفورس فقط از منابع معتبر و مقالات علمی پژوهشی و کتاب های مورد تایید اساتید متخصص انتخاب می شوند. بسیاری از این منابع را برای اولین بار و به صورت رایگان تنها در سایت اینفورس می توانید دانلود کنید.

سیر مطالعاتی های ویژه اعضای دوره های آموزشی:

اگر شما از کسانی هستید که در دوره های مجازی ما شرکت می کنید، این بخش مختص شما نوشته شده است. پس آن را با دقت بخوانید:

یکی از موفقیت های افرادی که در دوره های آموزشی مجازی ما شرکت می کنند، این است که علاوه بر فراگیری محتوای درس های کلاس ها، مطالعات خود را نیز در موضوع مربوط به کلاس تکمیل نمایند.

به همین دلیل آموزشگاه مجازی اندیشه، در تدوین سیر مطالعاتی های گوناگون فعالیت های گسترده ای کرده است. به طوری که بیش از یک هزار مقاله و کتاب را در این زمینه در اختیار کسانی که در این سیر مطالعاتی ها شرکت می کنند قرار می دهد.

چرا سیر مطالعاتی؟

با سیر مطالعاتی شما کامل می شوید

به طور کلی دوره های آموزشگاه مجازی اندیشه از دو قسمت تشکیل شده. یک قسمت مباحث استاد در دوره است. این جلسات را گوش کنید و حتما از نکات مهمی که برای خودتان مفید می دانید یادداشت برداری کنید.
قسمت دوم سیر مطالعاتی است که توصیه می کنیم همه اعضای دوره در سیر مطالعاتی هم شرکت کنند تا بتوانند بهترین نتیجه را از دوره دریافت کنند. شما با شرکت در سیر مطالعاتی و به پایان رساندن آن، در موضوعی که برای سیر مطالعاتی انتخاب کرده اید، کامل می شوید.

برای سیر مطالعاتی، مطالعه روزانه ۲۰ صفحه(در هفته حدودا ۱۵۰ صفحه) برای شما در نظر گرفته شده است که به طور متوسط، این مقدار فقط یک الی دو ساعت از وقت شما را در روز می گیرد، اما نتایجی بسیار عالی برای شما دارد.

سیر مطالعاتی با منابع صد در صد رایگان و بدون نیاز به هیچ هزینه ای

ما منابع کلیه سیر مطالعاتی هایی که انتخاب می کنید را، تا جایی که برایمان مقدور باشد، به صورت کاملا رایگان در اختیار شما قرار می دهیم تا مجبور نشوید برای تهیه آن ها وقت زیادی را در جستجوی آن ها در فروشگاه های کتاب و … بگردید. این منابع شامل کتاب ها و مقالات علمی – پژوهشی هستند که هم در موضوع انتخابی جزء بهترین ها هستند و هم تهیه آن ها برای شما هزینه ای نخواهد داشت. با این حال توصیه ما برای مطالعه بهتر منابع این است که آن ها را پرینت گرفته و همراه با یادداشت برداری مطالعه کنید. در برخی از موارد خاص و محدود نیز چاره ای جز معرفی منابع غیر رایگان به دلیل عدم اجازه ناشر مربوطه، نداشته ایم. 

 

صفحه اختصاصی سیر مطالعاتی پایه

صفحه پرسش و پاسخ درباره سیر مطالعاتی ها

3 3 رای ها
شما هم امتیاز بدهید..
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظر
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا
0
افکار شما را دوست دارم، لطفا نظر دهیدx
()
x