۱۸ تیر ۱۳۹۴ ..."/>

نظر آیت الله العظمی صافی گلپایگانی درباره علویون

یکی از شبهاتی که درباره سوریه به ویژه بعد از فتوای ابن تیمیه، به وفور مطرح می شود این است که یا سوریه، کافر و نجس می باشند و کشتن آنان واجب است.

در این زمینه اتهام هایی همچون قائل بودن به تجسیم خداوند، تثلیث، اعتقاد به کتابی آسمانی غیر از قرآن کریم و … را علیه مطرح می کنند. علمای نصیری همگی این اتهامات را رد کرده و قائل به توحید، معتقد به قرآن کریم و پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله و سلم هستند.

در همین راستا نظر حضرت آیت الله العظمی صافی گلپایگانی درباره در استفتائی پرسیده شده است که تصویر آن را مشاهده می کنید.

آموزشگاه مجازی اندیشه، یکی از زیر مجموعه های اینفورس، دوره های آموزشی متعددی را به صورت مجازی و در تلگرام برگزار می کند. شما با شرکت در این دوره ها می توانید به توانایی های بسیار خوبی دست پیدا کنید. برای مشاهده جزئیات بیشتر روی عنوان دوره دلخواهتان کلیک کنید:

دوره شبهه شناسی | دوره مهارت ورزی تلگرام و اینستاگرام | دوره راهنمای مقایسه ای ایمان  |  حدیث خوانی کاربردی |  دوره اسلام و مسیحیت مقایسه ای دوره آموزش کاربردی تعبیر خواب  | دوره چرا حجاب | دوره تحول ۹۶

دوره کارگاه تربیت اعتقادی ویژه معلمان و والدین با هدف پاسخ به سوالات اعتقادی نوجوانان و دانش آموزان در حال برگزاری است. برای شرکت رایگان در این دوره در تلگرام و ایتا به ای دی @adyan10 درخواست خود را ارسال کنید.

 


مقالات زیر را هم بخوانید

نکات ویژه و دیدگاه های خود درباره این مقاله را از بخش نظرات برای ما ارسال کنید تا به نام خودتان در این قسمت درج گردد.

مشخصات کتاب شناختی مقاله:
رفرنس:

:APAChicago:Harvard:Vancouver:
ارتباط با شبکه بین المللی مطالعات ادیان:
islamicdialogs@gmail.com

مطالب مرتبط

Top