۱۵ دی ۱۳۹۵ ..."/>

هدیه ویژه اینفورس به شما: یک نرم افزار عالی

فیش تبلیغ برای یادداشت، پژوهش و پیاده سازی صوت، هدیه ویژه اینفورس(شبکه بین المللی مطالعات ادیان) به شما
 
برای فیش برداری در فرایند پژوهش های مختلفی وجود دارد. از عالی و کاربردی وان نوت گرفته تا پژوهش یار و .. . یکی از برنامه های خوب در این زمینه نرم افزاری است که معاونت تبلیغ حوزه های علمیه برنامه نویسی و عرضه کرده. این برنامه قابلیت های خوبی برای فیش نویسی در امر پژوهش داره اما اون قسمتی که مد نظر ماست و به همون دلیل این برنامه رو اینجا به شما معرفی می کنیم، قابلیت پیاده سازی فایل در این برنامه است.
برای پیاده سازی فایل های صوتی روش های مختلفی وجود داره:
۱٫ بعضیا یک فایل صوتی رو تا آخر گوش می کنند و تند تند تایپ می کنند. هر جا که عقب افتادند، یک جای خالی می گذارند و متوقف نمی شوند. بعد از این که به انتهای فایل صوتی رسیدند، مجددا فایل رو از ابتدا گوش می دن و جاهای خالی رو تکمیل می کنند.
۲٫ بعضیا از نرم افزارهایی مثل جت آودیو استفاده می کنند. سرعت پخش صدای گوینده رو کم می کنند و فایل یک ساعته در دو ساعت پخش می شه و فرد فرصت نوشتن و پیاده سازی مطالب رو پیدا می کنه.
۳٫ بعضیا هم به صورت سنتی یه مقدار که فایل پخش شد دکمه توقف را می زنند، مطلب را پیاده می کنند و دوباره پخش .. توقف .. پخش … توقف .. تا فایل به اتمام برسه.
۴٫ اما روش عالی و منحصر به فردی که فیش تبلیغ داره اینه که فایل صوتی رو بهش می دین. تنظیماتش رو انجام می دین. بعد هر وقت که شما شروع می کنین به تایپ برنامه به صورت خودکار پخش صوت رو متوقف می کنه. تا دستتون رو از روی کیبورد بر می دارین برنامه به صورت خودکار صوت رو پخش می کنه و به این ترتیب فرایند پیاده سازی فایل صوتی خیلی آسون تر و راحت تر انجام می شه و البته اگه سرعت تایپ ده انگشتی شما زیاد باشه ، طبعا سرعت پیاده سازی هم بیشتر خواهد بود.
…………………………
 

فیش تبلیغ به منظور توسعه تبلیغات دینی و یاری رساندن به مبلغان و محققان گرامی، از سوی معاونت تبلیغ و آموزشهای کاربردی حوزه های علمیه، تولید گردیده است. این شامل قابلیت ویژه ای در عرصه های ذیل می باشد:

گردآوری اطلاعات:

۱٫      کپی خودکار متن به فیش؛

۲٫      قابلیت کپی اطلاعات در قالب فایل صوتی؛

۳٫      قابلیت هماهنگ سازی صفحه کلید با پخش صوت، به منظور پیاده سازی صوت.

ثبت مشخصات:

۱٫      قابلیت چندتایی ها در مشخصات(چند موضوعی، چند منبعی، چند مخاطبی و …)؛

۲٫      قابلیت ادامه پیدا کردن سلسله موضوعات فیش تا بی نهایت؛

۳٫      نمایش مشخصات در قالب درختواره؛

۴٫      قابلیت ثبت سریع مشخصات از روی درختواره.

جستجوی اطلاعات:

۱٫      جستجوی اطلاعات به صورت کلمه ای؛

۲٫      جستجوی اطلاعات به صورت ترکیبی؛

۳٫      قابلیت مقایسه نتایج جستجو در کنار هم.

خروجی اطلاعات:

۱٫      قابلیت تبدیل فیش ها، به مقاله یا کتاب؛

۲٫      قابلیت عرضه فیش ها؛ به صورت مستقل و با امکان نصب؛

۳٫      چاپ فیش در قالب فیش تبلیغ و با مشخصات متغیر.

امنیت:

·        تامین امنیت اطلاعات از طریق ذخیره خودکار و پشتیبان گیری.

بروزرسانی:

قابلیت به روزرسانی خودکار و سریع، با اولین اتصال به اینترنت.

اما نسخه سوم برنامه:

آموزشگاه مجازی اندیشه، یکی از زیر مجموعه های اینفورس، دوره های آموزشی متعددی را به صورت مجازی و در تلگرام برگزار می کند. شما با شرکت در این دوره ها می توانید به توانایی های بسیار خوبی دست پیدا کنید. برای مشاهده جزئیات بیشتر روی عنوان دوره دلخواهتان کلیک کنید:

دوره شبهه شناسی | دوره مهارت ورزی تلگرام و اینستاگرام | دوره راهنمای مقایسه ای ایمان  |  حدیث خوانی کاربردی |  دوره اسلام و مسیحیت مقایسه ای دوره آموزش کاربردی تعبیر خواب  | دوره چرا حجاب | دوره تحول ۹۶

 


در این نسخه که سومین ویرایش نسخه ۲٫۱ فیش تبلیغ می‌باشد؛ ضمن بر طرف شدن اشکالات مطرح شده از سوی کاربران برنامه، امکاناتی نیز به آن افزوده شده است.
۱٫          امکان نمایش همزمان سه بخش ترجمه خلاصه برداشت، در پنجره اصلی برنامه.
۲٫     امکان نمایش  تمام موضوعات یک فیش بر روی درختواره
۳٫     امکان افزودن چند فیش بصورت همزمان به درخت چاپ؛ برای این منظور بر روی شاخه مورد نظر خود از روی این درختواره کلیک نمایید. و شماره هایی را که می خواهید وارد آن شاخه شود را  با قرار دادن علامت (+) در میان آنها در محل انتخاب فیش وارد نمایید.
۴٫     افزودن امکان ارسال فیش های صوتی از طریق XML

چند نکته:

۱٫ از نصب بودن Flash Player  مخصوص Internet Explorerو آفیس اطمینان حاصل نمایید.
۲٫نرم‌افزار آفیس۲۰۱۰ موجب بهم ریختن تنظیمات بانک اطلاعات می شود. بر همین اساس از نسخه ۲۰۰۷ یا نسخه های پایین تر این استفاده نمایید.
۳٫نسخه‌های ویندوز ۷ با یکدیگر متفاوت هستند. در صورتی که پس از عمل به توصیه‌های بالا باز هم نرم‌افزار فیش تبلیغ بر روی رایانه‌ی شما کار نکرد احتمال زیاد در صورت استفاده از ویندوز ۷ دیگری نرم‌افزار اجرا خواهد شد.

مقالات زیر را هم بخوانید

برچسب ها

نکات ویژه و دیدگاه های خود درباره این مقاله را از بخش نظرات برای ما ارسال کنید تا به نام خودتان در این قسمت درج گردد.

مشخصات کتاب شناختی مقاله:
رفرنس:

:APAChicago:Harvard:Vancouver:
ارتباط با شبکه بین المللی مطالعات ادیان:
islamicdialogs@gmail.com

مطالب مرتبط

Top