۲۹ آذر ۱۳۹۶ ..."/>

معرفی کتاب :هفت حکایت از بچه ها و پیامبر (ص)

نویسنده: مصطفی رحماندوست

انتشارات:  افق

تعداد صفحات: ۲۴

زمان تخمینی مطالعه: ۱ ساعت

معرفی: سیره و زندگانی پیامبر رحمت،‌ حضرت رسول اکرم (ص) دارای مقاطع و ابعاد گسترده‌ای است که از جمله آن، دوران کودکی ایشان و نیز شیوه رفتار ایشان با کودکان است، نویسنده در این کتاب به هفت مربوط به پیامبر (ص) و اشاره کرده و تلاش دارد تا در هر کدام از آنان به صورت ویژه مهر و عطوفت حضرت محمد (ص) را با زبانی گویا و رسا نسبت به کودکان بیان کند و این فرهنگ والا را در جامعه رواج دهد.

این کتاب داستانی که در راستای نشر معارف اسلامی، معرفی چهره زیبای دین اسلام، بیان مقطعی از دوران کودکی پیامبر اکرم(ص) و چگونگی رفتار ایشان با کودکان به چاپ رسیده است، شامل هفت به قلم زیبای مصطفی رحماندوست است.

کتاب هفت از و پیامبر (ص) تا کنون به سه زبان اردو، عربی و انگلیسی نیز منتشر شده است.

خرید اینترنتی:

goo.gl/BiJ1Ly

آموزشگاه مجازی اندیشه، یکی از زیر مجموعه های اینفورس، دوره های آموزشی متعددی را به صورت مجازی و در تلگرام برگزار می کند. شما با شرکت در این دوره ها می توانید به توانایی های بسیار خوبی دست پیدا کنید. برای مشاهده جزئیات بیشتر روی عنوان دوره دلخواهتان کلیک کنید:

دوره شبهه شناسی | دوره مهارت ورزی تلگرام و اینستاگرام | دوره راهنمای مقایسه ای ایمان  |  حدیث خوانی کاربردی |  دوره اسلام و مسیحیت مقایسه ای دوره آموزش کاربردی تعبیر خواب  | دوره چرا حجاب | دوره تحول ۹۶

دوره کارگاه تربیت اعتقادی ویژه معلمان و والدین با هدف پاسخ به سوالات اعتقادی نوجوانان و دانش آموزان در حال برگزاری است. برای شرکت رایگان در این دوره در تلگرام و ایتا به ای دی @adyan10 درخواست خود را ارسال کنید.

 


مقالات زیر را هم بخوانید

نکات ویژه و دیدگاه های خود درباره این مقاله را از بخش نظرات برای ما ارسال کنید تا به نام خودتان در این قسمت درج گردد.

مشخصات کتاب شناختی مقاله:
رفرنس:

:APAChicago:Harvard:Vancouver:
ارتباط با شبکه بین المللی مطالعات ادیان:
islamicdialogs@gmail.com

مطالب مرتبط

Top