۲۹ آذر ۱۳۹۶ ..."/>

معرفی کتاب :نهج الفصاحه

گردآورنده و مترجم: ابوالقاسم پاینده

انتشارات: دنیای دانش

تعداد صفحات: ۹۱۲

زمان تخمینی مطالعه: ۴۶ ساعت

معرفی: کتاب ، مشتمل بر روایات و کلمات حضرت پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله می باشد. این کتاب در دو قسمت احادیث و خطبه ها تنظیم شده است. مؤلّف سخنان پیامبر را در موضوع فضیلت و اخلاق آورده و از آوردن احادیث فقهی و … خودداری کرده است.

در این مجموعه گران سنگ ۳۲۲۷ حدیث و ۱۶ خطبه از پیامبر با مقدمه مفصل مؤلف (که در موضوع انگیزه نگارش ، علت نام گذاری، فصاحت پیامبر، تاریخ پیامبر و موضوعات دیگر به رشته تحریر درآمده) جمع آوری شده است. احادیث و خطبه ها به وسیله خود مؤلف به فارسی ترجمه و رو به روی احادیث در یک صفحه به چاپ رسیده است. به جهت مهارت و تبحّر ویژه مؤلّف ترجمه این مجموعه روان، ساده و زیبا صورت گرفته است. تاریخ نگارش کتاب سال ۱۳۲۴ شمسی بوده است.

دانلود فایل apk (اندروید) کتاب:

goo.gl/xtSsPK

فقط ترجمه فارسی:

goo.gl/sLSbgX

مطالعه آنلاین:

lib.eshia.ir/10374

مطالعه آنلاین و دانلود (غیر رایگان):

goo.gl/9RU42i

goo.gl/kBwd6N

خرید اینترنتی:

آموزشگاه مجازی اندیشه، یکی از زیر مجموعه های اینفورس، دوره های آموزشی متعددی را به صورت مجازی و در تلگرام برگزار می کند. شما با شرکت در این دوره ها می توانید به توانایی های بسیار خوبی دست پیدا کنید. برای مشاهده جزئیات بیشتر روی عنوان دوره دلخواهتان کلیک کنید:

دوره شبهه شناسی | دوره مهارت ورزی تلگرام و اینستاگرام | دوره راهنمای مقایسه ای ایمان  |  حدیث خوانی کاربردی |  دوره اسلام و مسیحیت مقایسه ای دوره آموزش کاربردی تعبیر خواب  | دوره چرا حجاب | دوره تحول ۹۶

دوره کارگاه تربیت اعتقادی ویژه معلمان و والدین با هدف پاسخ به سوالات اعتقادی نوجوانان و دانش آموزان در حال برگزاری است. برای شرکت رایگان در این دوره در تلگرام و ایتا به ای دی @adyan10 درخواست خود را ارسال کنید.

 


مقالات زیر را هم بخوانید

Top