۲۹ آذر ۱۳۹۶ ..."/>

معرفی کتاب :سیره نبوی، منطق عملی

نویسنده:

انتشارات: دریا

تعداد صفحات: ۲۷۲۴

زمان تخمینی مطالعه: ۱۳۶ ساعت

معرفی: از دیگر کتب مفید در بیان سیره پیامبر گرامی اسلام (ص) کتاب «سیره نبوی، منطق عملی» است که توسط در چهار جلد به رشته تحریر درآمده است. در جلد اول این کتاب که بیشتر ناظر بر ابعاد فردی زندگی پیامبر خاتم (ص) است، دو بخش مهم وجود دارد: در بخش ابتدایی کتاب به اهمیت و جایگاه الگوگیری و شناخت سیره و روش می پردازد؛ سپس در بخش دوم وارد زندگی فردی پیامبر اعظم (ص) شده و آن را از منظر روایات بسیاری معرفی می نماید.

نویسنده در جلد دوم به سیره اجتماعی ایشان پرداخته و در جلد سوم سیره مدیریتی آن حضرت را بررسی نموده است. جلد چهارم این مجموعه نیز به سیره خانوادگی رسول اکرم (ص) اختصاص یافته و خلاصه هر چهار جلد توسط همین ناشر به چاپ رسیده است. همچنین «گزیده کتاب ، منطق عملی» در یک جلد منتشر گردیده است.

مطالعۀ آنلاین و دانلود فایل PDF  کتاب (غیر رایگان):

goo.gl/GMWSLB

خرید اینترنتی:

سایت ناشر (در قسمت کتاب ها، «» را جستجو کنید) :

www.darya-pub.com

آدینه بوک:

goo.gl/aA4Zup

متن کتاب در نرم افزارهای نور:

goo.gl/a2V7av

آموزشگاه مجازی اندیشه، یکی از زیر مجموعه های اینفورس، دوره های آموزشی متعددی را به صورت مجازی و در تلگرام برگزار می کند. شما با شرکت در این دوره ها می توانید به توانایی های بسیار خوبی دست پیدا کنید. برای مشاهده جزئیات بیشتر روی عنوان دوره دلخواهتان کلیک کنید:

دوره شبهه شناسی | دوره مهارت ورزی تلگرام و اینستاگرام | دوره راهنمای مقایسه ای ایمان  |  حدیث خوانی کاربردی |  دوره اسلام و مسیحیت مقایسه ای دوره آموزش کاربردی تعبیر خواب  | دوره چرا حجاب | دوره تحول ۹۶

دوره کارگاه تربیت اعتقادی ویژه معلمان و والدین با هدف پاسخ به سوالات اعتقادی نوجوانان و دانش آموزان در حال برگزاری است. برای شرکت رایگان در این دوره در تلگرام و ایتا به ای دی @adyan10 درخواست خود را ارسال کنید.

 


مقالات زیر را هم بخوانید

مطالب مرتبط

Top