۲۹ آذر ۱۳۹۶ ..."/>

معرفی کتاب : سیره صحیح پیامبر اعظم (ص)

نویسنده: سید جعفر مرتضی عاملی

مترجم: حسین تاج آبادی

انتشارات: سفیر اردهال

تعداد صفحات: ۱۰۰۴۰

زمان تخمینی مطالعه: ۵۰۲ ساعت

معرفی: کتاب « صحیح پیامبر اعظم (ص)» ترجمه کتاب ارزشمند و گرانقدر « صحیح پیامبر اعظم (ص)» تألیف علامه جعفر مرتضی عاملی است که توسط آیت الله دکتر حسین تاج آبادی به ترجمه رسیده است. این کتاب با تجزیه و تحلیل کامل نبوی از تولد تا رحلت پیامبر اکرم (ص)، نخستین نگاشته ای است که از زمان غیبت صغری تاکنون به صورت دقیق نبوی را در فرآیندی نزدیک به ۲۵ سال تحقیق و پژوهش مورد بررسی قرار داده و ترجمه نیز طی ۱۵ سال با حوصله و دقت انجام شده است.

اهمیت و دقت نظر دو چندان این مجموعه از آن جهت است که به صورت مشروح، جز به جز و موشکافانه و با اتکا به منابع بسیار زیاد که همه از منابع دست اول و دوم است، نکات مهم نبوی را با بهره گیری از شواهد و قراین و بر اساس مبانی شیعه استخراج و استنتاج نموده تا ای روشن و شفاف از رسول خدا (ص) ارائه نماید.

این مجموعه در ۱۸ جلد ترجمه و تدوین شده و توسط انتشارات سفیر اردهال به چاپ رسیده است.

خرید اینترنتی:

goo.gl/eazCRz

دانلود متن عربی کتاب (الصحیح من النبی) :

goo.gl/kquy46

آموزشگاه مجازی اندیشه، یکی از زیر مجموعه های اینفورس، دوره های آموزشی متعددی را به صورت مجازی و در تلگرام برگزار می کند. شما با شرکت در این دوره ها می توانید به توانایی های بسیار خوبی دست پیدا کنید. برای مشاهده جزئیات بیشتر روی عنوان دوره دلخواهتان کلیک کنید:

دوره شبهه شناسی | دوره مهارت ورزی تلگرام و اینستاگرام | دوره راهنمای مقایسه ای ایمان  |  حدیث خوانی کاربردی |  دوره اسلام و مسیحیت مقایسه ای دوره آموزش کاربردی تعبیر خواب  | دوره چرا حجاب | دوره تحول ۹۶

دوره کارگاه تربیت اعتقادی ویژه معلمان و والدین با هدف پاسخ به سوالات اعتقادی نوجوانان و دانش آموزان در حال برگزاری است. برای شرکت رایگان در این دوره در تلگرام و ایتا به ای دی @adyan10 درخواست خود را ارسال کنید.

 


مقالات زیر را هم بخوانید

Top