۲۹ آذر ۱۳۹۶ ..."/>

معرفی کتاب : رمان آنک آن یتیم نظر کرده

نویسنده: رضا رهگذر

انتشارات: سوره مهر

تعداد صفحات: ۶۳۰

زمان تخمینی مطالعه: ۳۱ ساعت

معرفی: علاوه بر تبیین ضرورت آشنایی علمی با سیرۀ پیامبر گرامی اسلام (ص) و همچنین مطالعه در زمینه تاریخ عملی زندگی ایشان، لازم است کتبی برای مخاطبان عام که علاقه مند به خواندن داستان و هستند، تألیف گردد. شیوه داستانی و انتقال مفاهیم از این طریق جزو سنت های الهی است که نمود بارز آن را در داستان های قرآنی می بینیم، بنابراین کتبی که به دست هنرمندان داستان پرداز در زمینه زندگی پیغمبر اکرم (ص) نگاشته شده اند بسیار با ارزشند. از جمله این آثار، تحسین شده «آنک آن نظر کرده» است که به قلم و توسط انتشارات سوره مهر راهی بازار کتاب شده است.

داستان از اندکی پیش از تولد پیامبر اکرم (ص) آغاز شده و ماجرای زندگی آن حضرت را تا پایان هجرت عده ای از مسلمانان به حبشه در بر می‌گیرد. نثر کتاب به فارسی دری نزدیک‌ شده و خیلی جاها، نویسنده سعی کرده از واژه های کاملاً فارسی استفاده کند. استفاده از این شیوه نگارش به القای حس تاریخی به خواننده یاری می‌رساند. لحن شاعرانه در عین وفاداری به حقایق تاریخی و بهره گیری از کتب سیره ای معتبر ویژگی ممتاز این اثر است که جوایز بسیاری را در دو قالب نوجوانان و بزرگسالان به خود اختصاص داده است.

این کتاب به زبان های عربی، انگلیسی، اردو و ترکی استانبولی نیز ترجمه شده و در اختیار علاقه مندان قرار گرفته است.

دانلود فایل کتاب (غیر رایگان):

goo.gl/zgpwWm

goo.gl/2nwWEm

خرید اینترنتی:

goo.gl/ngMrTL

آموزشگاه مجازی اندیشه، یکی از زیر مجموعه های اینفورس، دوره های آموزشی متعددی را به صورت مجازی و در تلگرام برگزار می کند. شما با شرکت در این دوره ها می توانید به توانایی های بسیار خوبی دست پیدا کنید. برای مشاهده جزئیات بیشتر روی عنوان دوره دلخواهتان کلیک کنید:

دوره شبهه شناسی | دوره مهارت ورزی تلگرام و اینستاگرام | دوره راهنمای مقایسه ای ایمان  |  حدیث خوانی کاربردی |  دوره اسلام و مسیحیت مقایسه ای دوره آموزش کاربردی تعبیر خواب  | دوره چرا حجاب | دوره تحول ۹۶

 


مقالات زیر را هم بخوانید

برچسب ها ،،

مطالب مرتبط

Top